رفتن به بالا
  • جمعه - 5 جولای 2019 - 16:19
  • کد خبر : ۱۱۱۱
  • مشاهده :  960 بازدید
  • چاپ خبر : انتقاد وزارت خارجه ونزوئلا به گزارش کمیسیونر حقوق بشر سازمان ملل

انتقاد وزارت خارجه ونزوئلا به گزارش کمیسیونر حقوق بشر سازمان ملل

میچل باچله وزارت خارجه ونزوئلا گزارش اخیر کمیسیونر حقوق بشر سازمان ملل درباره حقوق بشر در این کشور آمریکای لاتین را به شدت مورد انتقاد قرار داد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در ژوئن سال جاری میلادی، میچل باچله، کمیسیونر عالی حقوق بشر سازمان ملل به ونزوئلا سفر کرد و با نیکولاس […]

میچل باچله

وزارت خارجه ونزوئلا گزارش اخیر کمیسیونر حقوق بشر سازمان ملل درباره حقوق بشر در این کشور آمریکای لاتین را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در ژوئن سال جاری میلادی، میچل باچله، کمیسیونر عالی حقوق بشر سازمان ملل به ونزوئلا سفر کرد و با نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور و نمایندگانی از گروه‌های مختلف سیاسی دیدار داشت.

در نتیجه این سفر، باچله گزارشی را منتشر و نسبت به وضعیت نامناسب خدمات درمانی و بهداشتی و همچنین بحران‌های اقتصادی در این کشور ابراز نگرانی کرد.

وزارت خارجه ونزوئلا در بیانیه‌ای اعلام کرد: این گزارش از سوی کمیسیونر حقوق بشر سازمان ملل بیانگر یک دیدگاه انتخابی و کاملاً بی پایه و اساس از وضعیت حقیقی حقوق بشر در کشور است که با اولویت‌هایی که مدنظر حقوق بشر بین‌المللی و نمایانگر اعلامیه وین و برنامه اقدام حقوق بشر است، مغایرت دارد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط