رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 11:56
  • کد خبر : ۱۴۱۱۱
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : ورود سامانه بارشی به کشور از امروز/ فردا آلوده‌ترین روز هوای تهران در هفته جاری

ورود سامانه بارشی به کشور از امروز/ فردا آلوده‌ترین روز هوای تهران در هفته جاری

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوا را تشریح کرد. «صادق ضیاییان»، رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سازمان هواشناسی در ارتباط با پیش بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور در روزهای آینده به خبرنگار ایلنا گفت: از امروز […]

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوا را تشریح کرد.

«صادق ضیاییان»، رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سازمان هواشناسی در ارتباط با پیش بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور در روزهای آینده به خبرنگار ایلنا گفت: از امروز سامانه بارشی وارد کشورمان شده است و در استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و تاحدودی لرستان و سیستان و بلوچستان بارش‌های پراکنده‌ای خواهیم داشت.

اوافزود: برای فردا بارش‌ها قدری حجیم‌تر می‌شود. فردا این بارش‌ها را در استان‌های خوزستان، کهگیلویه بویر احمد، فارس، بوشهر، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان شاهد خواهیم بود. طی روز پنجشنبه استان‌های یزد و خراسان جنوبی هم از بارش‌ها بی‌نصیب نیستند.

ضیاییان گفت: در روز جمعه بارش‌ها را در استان‌های بوشهر، فارس، هرمزگان، خوزستان، کرمان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی خواهیم داشت. تا پایان هفته به تناوب شاهد بارش خواهیم بود و عمده آن هم در نیمه جنوبی کشور است. البته از روز دوشنبه مناطق شمالی‌تر کشور درگیر بارش خواهد شد اما غالب آن برای نیمه جنوبی کشور است.

او در ارتباط با وضعیت آلودگی هوا در روزهای آینده گفت: تا روز پنجشنبه کلانشهرها به ویژه شهر تهران آلوده هستند. به ویژه در روز پنجشنبه به شدت آلودگی هوا افزوده خواهد شد. تا روز شنبه می‌توانیم آلودگی هوا را در شهر تهران داشته باشیم. آلوده‌ترین روز نیز مربوط به پنجشنبه همین هفته (۹ دی) است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط