رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 12:32
  • کد خبر : ۱۴۳۳۱
  • مشاهده :  46 بازدید
  • چاپ خبر : سازمان تعزیرات، بازرسی کل کشور و بسیج اصناف جلوی چندنرخی شدن کالاها بگیرند

سازمان تعزیرات، بازرسی کل کشور و بسیج اصناف جلوی چندنرخی شدن کالاها بگیرند

نماینده مردم ساوه خواستار افزایش اختیارات ویژه استانداران و فرمانداران جهت حل مشکلات مناطق شد. به گزارش ایلنا، محمد سبزی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۸دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: حماسه ۹ دی را گرامی می‌داریم و حضور عاشورایی مردم ولایتمدار ایران اسلامی دل امام زمان (عج) و رهبری را شاد […]

نماینده مردم ساوه خواستار افزایش اختیارات ویژه استانداران و فرمانداران جهت حل مشکلات مناطق شد.

به گزارش ایلنا، محمد سبزی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۸دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: حماسه ۹ دی را گرامی می‌داریم و حضور عاشورایی مردم ولایتمدار ایران اسلامی دل امام زمان (عج) و رهبری را شاد کرد و این روز، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان بود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیران عنوان کرد: دستورات و نامه‌های شما از سوی معاونان و زیرمجموعه پیگیری نشده و اجرایی نمی‌شود لذا این موضوع را پیگیری و با خاطیان برخورد کنید.

وی ادامه داد: بخشی از گرانی‌های افسارگسیخته مربوط به تورم و بخشی دیگر مربوط به گرانفروشی است که سازمان تعزیرات، بازرسی کل کشور و بسیج اصناف باید به آن ورود پیدا کنند تا جلوی چندنرخی شدن کالاها گرفته شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به رئیس جمهور و هیأت وزیران خاطرنشان کرد: باید اختیارات ویژه به استانداران و فرمانداران داده شود تا مشکلات کشور برطرف شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط