رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 12:32
  • کد خبر : ۱۴۳۳۹
  • مشاهده :  100 بازدید
  • چاپ خبر : به جای ترمز پا را روی گاز قیمت‌ها گذاشته‌ایم

به جای ترمز پا را روی گاز قیمت‌ها گذاشته‌ایم

نماینده سمیرم، گفت: متاسفانه شاهد ادامه افزایش قیمت‌ها هستیم که زندگی را برای مردم سخت و تامین حداقل های زندگی را با دشواری مواجه کرده است؛ شاید یادمان رفته که به جای ترمز پا را روی گاز قیمت‌ها گذاشته‌ایم. به گزارش خبرنگار ایلنا، اصغر سلیمی نماینده سمیرم در نطق میان دستور خود در جلسه علنی […]

نماینده سمیرم، گفت: متاسفانه شاهد ادامه افزایش قیمت‌ها هستیم که زندگی را برای مردم سخت و تامین حداقل های زندگی را با دشواری مواجه کرده است؛ شاید یادمان رفته که به جای ترمز پا را روی گاز قیمت‌ها گذاشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اصغر سلیمی نماینده سمیرم در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس طی سخنانی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی و یاد و خاطره ایشان، گفت: در روزهای مذاکرات وین لازم است مذاکره‌کنندگان ما در عرصه دیپلماسی با دقت توطئه‌ها را رصد و خنثی کنند.

وی در ادامه به گرانی و تورم شدید اشاره کرد و بیان داشت: متاسفانه شاهد ادامه افزایش قیمت‌ها هستیم که زندگی را برای مردم سخت و تامین حداقل‌های زندگی را با دشواری مواجه کرده است؛ شاید یادمان رفته که به جای ترمز پا را روی گاز قیمت‌ها گذاشته‌ایم.

سلیمی افزود: قیمت مسکن سر به فلک کشیده و خرید مسکن به رویا تبدیل شده است. با پولی که قبلاً امکان خرید مسکن وجود داشت امروز شاید حتی امکان رهن همان خانه به سختی فراهم می‌شود. دور، دور خودروسازان است و اسب سوار شده را می‌تازند، وزیر محترم سمت چرا مصوبه مجلس را اجرا نمی‌کنید؟

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: متاسفانه شاهد هستیم که حقوق‌های نجومی بازهم در رسانه‌ها مطرح است، آقای رئیس‌جمهور شما بر حقوق‌های نجومی اشراف کامل دارید، با قدرت این روند متوقف را کنید.

نماینده مردم سمیرم ابراز داشت: ساماندهی نیروهای طرحی شرکتی حجمی قراردادی متناسب سازی حقوق‌ها در سازمان‌ها و نهادهای مختلف باید اولویت مهم دولت باشد. مشکلات اقتصادی بازنشستگان را در تنگنای شدید قرار داده است. مساله فرونشست زمین این زلزله خاموش در کشور از مرز بحران فراتر رفته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط