رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 14:23
  • کد خبر : ۱۴۸۹۴
  • مشاهده :  60 بازدید
  • چاپ خبر : مشکلات موجود در صادرات محصولات کشاورزی  از طریق دیپلماسی خارجی برطرف شود

مشکلات موجود در صادرات محصولات کشاورزی از طریق دیپلماسی خارجی برطرف شود

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: کشاورزان به دلیل وجود مشکلات در زمینه صادرات محصولات کشاورزی به ویژه کیوی با مشکلات زیادی مواجه هستند و باید وزرای کشاورزی، صمت و امور خارجه از طریق دیپلماسی خارجی و رایزنی این مشکلات را برطرف کنند. به گزارش ایلنا، سیدشمس الدین حسینی در نشست […]

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: کشاورزان به دلیل وجود مشکلات در زمینه صادرات محصولات کشاورزی به ویژه کیوی با مشکلات زیادی مواجه هستند و باید وزرای کشاورزی، صمت و امور خارجه از طریق دیپلماسی خارجی و رایزنی این مشکلات را برطرف کنند.

به گزارش ایلنا، سیدشمس الدین حسینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۸ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: صادرات به ویژه صادرات محصولات کشاورزی یکی از مقوله های بسیار مهم در اقتصاد کشور بوده که با درآمد و معیشت قشر وسیعی از مردم گره خورده است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: متاسفانه در استان های شمالی و به صورت مشخص غرب استان مازندران و شهرهای تنکابن، رامسر و عباس آباد که محصولات اصلی کشاورزان کیوی و مرکبات است؛ سال گذشته به بهانه تنظیم بازار کشاورزان متضرر شده و امسال نیز با توجه به وجود مشکلاتی که در زمینه صادرات محصولات کشاورزی به ویژه کیوی اتفاق افتاده است مردم با معضلات بسیاری مواجه هستند.

وی اظهار کرد: به وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و امور خارجه تذکر می دهم که به این امر از طریق مسیر دیپلماسی خارجی و رایزنی و امور فنی و مهندسی بپردازند و این مشکلات را برطرف کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط