رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 14:23
  • کد خبر : ۱۴۹۰۲
  • مشاهده :  49 بازدید
  • چاپ خبر : هم قسم شده‌ایم بودجه را به نحو احسن تصویب کنیم

هم قسم شده‌ایم بودجه را به نحو احسن تصویب کنیم

نماینده مردم ملکان در مجلس تلاش اعضای فراکسیون مناطق محروم برای حمایت از محرومان و مناطق محروم در جریان بررسی لایحه بودجه را اعلام کرد. به گزارش ایلنا، سیدعلی موسوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۸دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک سالروز ۹ دی گفت: در این روز حمایت از رهبری […]

نماینده مردم ملکان در مجلس تلاش اعضای فراکسیون مناطق محروم برای حمایت از محرومان و مناطق محروم در جریان بررسی لایحه بودجه را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، سیدعلی موسوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۸دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک سالروز ۹ دی گفت: در این روز حمایت از رهبری و ولایت صورت گرفت و به حق روز بصیرت نامیده شد اما مردم آذربایجان و تبریز در ۸ دی حرکت کردند و بصیرت و ولایتمداری خود را ثابت کردند.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: بنده به عنوان عضو فراکسیون مناطق محروم در کنار سایر اعضای این فراکسیون که عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ نیز هستند، هم قسم شده‌ایم با همکاری سایر نمایندگان از حق و حقوق محرومان و مناطق محروم حمایت کرده و بودجه را به نحو احسن با اولویت آنها به تصویب برسانیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط