رفتن به بالا
  • پنج‌شنبه - 30 دسامبر 2021 - 14:15
  • کد خبر : ۱۸۳۷۱
  • مشاهده :  83 بازدید
  • چاپ خبر : مسئولان ارکان مختلف حزب اتحاد ملت ایران اسلامی انتخاب شدند

مسئولان ارکان مختلف حزب اتحاد ملت ایران اسلامی انتخاب شدند

در جلسه این هفته شورای مرکزی حزب اتحاد، روسای کمیسیون‌های تخصصی و ارکان مختلف حزب اتحاد معرفی شدند. به گزارش ایلنا، جلسه‌ این هفته دفتر سیاسی و شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، با توجه به آغاز به کار دور جدید فعالیت‌های آن و انتخاب شورای مرکزی و دبیرکل جدید، عمدتا به مباحث تشکیلاتی […]

در جلسه این هفته شورای مرکزی حزب اتحاد، روسای کمیسیون‌های تخصصی و ارکان مختلف حزب اتحاد معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، جلسه‌ این هفته دفتر سیاسی و شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، با توجه به آغاز به کار دور جدید فعالیت‌های آن و انتخاب شورای مرکزی و دبیرکل جدید، عمدتا به مباحث تشکیلاتی و انتخاب مسئولان ارکان گذشت.

البته در این دو جلسه که به ریاست آذر منصوری، دبیرکل حزب برگزار شد، موضوعاتی چون بودجه ۱۴۰۱، مذاکرات برجامی، مباحث امنیت غذایی شهروندان و سمومی که باعث برگشت تولیدات صادراتی محصولات کشاورزی شده است، تورم لجام گسیخته مواد غذایی ناشی از تحریم‌ها، ضرورت پرهیز از هر نوع تولید گفتمان و تبلیغات از موضع حکومتی که منجر به خدشه به یکپارچگی و انسجام ملی در مناسبت‌هایی چون ۹ دی شود، پیامدهای مثبت و منفی تغییر الگوی سهمیه بنزین و نیز حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی و نگرانی نسبت به بازداشت طولانی مدت نرگس محمدی و بی‌خبری از وضعیت وی از جمله مواردی بودند که مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفتند و جهت تعیین موضع دقیق و نهایی، به کمیسیون‌های مربوطه ارجاع شدند.

در ادامه جلسه، شورای مرکزی حزب اتحاد برای انتخاب مسئولان ارکان، با رای به افراد زیر، حزب را وارد دور تازه‌ای از فعالیت‌های خود کرد.

با پیشنهاد دفتر سیاسی و رای مثبت شورای مرکزی، روسای کمیسیون‌های تخصصی حزب اتحاد انتخاب شدند:

هادی خانیکی: کمیسیون علمی، فرهنگی و آموزشی

علی پیرحسینلو: کمیسیون اجتماعی

حمید امین‌اسماعیلی: کمیسیون اقتصادی

محمود میرلوحی: کمیسیون امور زیر بنایی و محیط زیست

سید محمود حسینی: کمیسیون توسعه و مطالعات مناطق

پرستو سرمدی: کمیسیون زنان

در ادامه نیز، اسامی مسئولیت ارکان اجرایی نیز به این ترتیب رقم خورد:

کمیته اطلاع‌رسانی: محمدحسین مهرزاد رسید

کمیته انتخابات: امیر آریازند

منطقه تهران: جلال محمدلو

کمیته مناطق: رضا باوفا

دایره IT: فاطمه پهلوانی

دایره حقوقی: حجت کرمانی

دایره مالی و پشتیبانی: مجتبی گل‌سرخ

کمیته آموزش: رحیم عبادی

کمیته تشکیلات: حسین کاشفی

پیش از این مرتضی مبلغ به عنوان معاون اجرایی و حسین نورانی‌نژاد به عنوان معاون سیاسی دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی انتخاب شده بودند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط