رفتن به بالا
  • پنج‌شنبه - 30 دسامبر 2021 - 16:56
  • کد خبر : ۱۸۶۹۹
  • مشاهده :  128 بازدید
  • چاپ خبر : آزادی ۱۲ نفر از ندامتگاه زنان استان تهران در جریان بازدید امروز رئیس سازمان زندان‌ها

آزادی ۱۲ نفر از ندامتگاه زنان استان تهران در جریان بازدید امروز رئیس سازمان زندان‌ها

در بازدید امروز رئیس سازمان زندان‌ها از مجموعه ندامتگاه زنان استان تهران در مجموع ۱۲ نفر آزاد شدند. به گزارش ایلنا، غلامعلی محمدی صبح امروز از مجموعه ندامتگاه زنان استان تهران بازدید کرد.در این بازدید وی از بخش‌های مختلف این ندامتگاه مانند بهداری، مهدکودک، دارالقرآن، باشگاه ورزشی، کتابخانه، آمفی تئاتر، کارگاه اشتغال و نمایشگاه، نمایشگاه […]

در بازدید امروز رئیس سازمان زندان‌ها از مجموعه ندامتگاه زنان استان تهران در مجموع ۱۲ نفر آزاد شدند.

به گزارش ایلنا، غلامعلی محمدی صبح امروز از مجموعه ندامتگاه زنان استان تهران بازدید کرد.
در این بازدید وی از بخش‌های مختلف این ندامتگاه مانند بهداری، مهدکودک، دارالقرآن، باشگاه ورزشی، کتابخانه، آمفی تئاتر، کارگاه اشتغال و نمایشگاه، نمایشگاه دائمی صنایع دستی مددجویان و اندرزگاه‌های مختلف از جمله جرائم مالی و سرقت بازدید کرد و به گفت‌وگو با زندانیان نشست.
در حاشیه بازدید امروز رئیس زندان‌ها ۱۲ نفر از زندانیان آزاد شدند، ۸ نفر از این افراد از محکومان مالی که به همت خیران و ستاد دیه استان تهران آزادی آن‌ها فراهم شد.
اصل کل بدهی این زندانیان ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون بود که با تلاش‌های مددکاران مبلغ ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تهیه و مابقی هم توسط شکات بخشیده شد.
همچنین ۴ نفر از محکومان کیفری جرایم غیر عمد حایز شرایط در این بازدید شناسایی و مقدمات آزادی آن‌ها فراهم شد. انتهای پیام/

اخبار مرتبط