رفتن به بالا
  • شنبه - 10 آگوست 2019 - 10:44
  • کد خبر : ۱۹۱۴
  • مشاهده :  1403 بازدید
  • چاپ خبر : آماده‌سازی تبریز برای میزبانی از روحانی و هیئت دولت

آماده‌سازی تبریز برای میزبانی از روحانی و هیئت دولت

در آستانه سفر رئیس جمهوری و اعضای هیئت دولت به آذربایجان شرقی، معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز بر آماده سازی هرچه بهتر شهر تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا قربانیان تبریزی که در جلسه فوق‌العاده معاونان خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تبریز و ناظران ستادی این معاونت سخن می‌گفت، ضمن برشمردن اهمیت […]

در آستانه سفر رئیس جمهوری و اعضای هیئت دولت به آذربایجان شرقی، معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز بر آماده سازی هرچه بهتر شهر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا قربانیان تبریزی که در جلسه فوق‌العاده معاونان خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تبریز و ناظران ستادی این معاونت سخن می‌گفت، ضمن برشمردن اهمیت سفر رئیس جمهوری و هیئت همراه ایشان به استان آذربایجان‌شرقی به ویژه کلانشهر تبریز، دستورات لازم را برای آماده سازی هرچه بهتر شهر و میزبانی شایسته از وی صادر کرد.

وی، پاکسازی اساسی معابر اصلی و فرعی، لایروبی و گندزدایی و نیز شست و شوی مستمر جوبها ، کانالها و سبدهای زباله، رسیدگی و جمع آوری موارد کلی سد معبر، رسیدگی به وضعیت روشنایی پلها و زیرگذرها و چندین مورد دیگر را از جمله مواردی بیان کرد که باید مدنظر بیشتر و جدی حوزه معاونت خدمات شهری در این ایام قرار گیرد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز همچنین ابراز امیدواری کرد در مدت این سفر بتوانیم رسم میزبانی و مهمان‌نوازی را به نحو شایسته اداء کرده و شاهد خیر و برکت بیشتر این سفر برای استان عزیزمان باشیم.

رئیس جمهور و هیئت همراه قرار است فردا پنجشنبه -10 مرداد ماه – به استان آذربایجان شرقی سفر کند.

اخبار مرتبط