رفتن به بالا
  • جمعه - 18 اکتبر 2019 - 08:59
  • کد خبر : ۲۴۷۶
  • مشاهده :  1094 بازدید
  • چاپ خبر : کمک به ۵۱۰ زائر برای بازگشت به خانواده در عراق

کمک به ۵۱۰ زائر برای بازگشت به خانواده در عراق

مسئول پروژه "بازپیوند" از اعزام ۴۵۰ زائر مهجور به ایران خبر داد و گفت: علاوه بر این ۶۰ نفر از زائران مهجور نیز در کشور عراق به خانواده هایشان تحویل داده شده اند. به گزارش ایلنا، وحید شفیعی، مسئول پروژه بازپیوند در کربلا گفت: این پروژه برای نخستین بار توسط جمعیت هلال احمر در کشورعراق […]

مسئول پروژه "بازپیوند" از اعزام ۴۵۰ زائر مهجور به ایران خبر داد و گفت: علاوه بر این ۶۰ نفر از زائران مهجور نیز در کشور عراق به خانواده هایشان تحویل داده شده اند.

به گزارش ایلنا، وحید شفیعی، مسئول پروژه بازپیوند در کربلا گفت: این پروژه برای نخستین بار توسط جمعیت هلال احمر در کشورعراق با هدف بازگرداندن افراد مهجور و درمانده در ایام اربعین به خانواده‌هایشان طراحی شده است.

وی با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی کنسولگری ایران گفت: پایگاه اصلی پروژه بازپیوند در شهر کربلا است که از شروع طرح تاکنون بیش از ۴۵۰ نفر از مهجورین در طی ۱۳ مرحله به کشور اعزام شده‌اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا کنون ۶۰ مورد نیز در کشور عراق به خانواده‌هایشان تحویل داده شده‌اند.

شفیعی در پایان تصریح کرد: این طرح توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با همکاری کنسولگری ایران و تشکل مردم نهاد "جمعیت امام رضایی‌ها" صورت گرفته است.

اخبار مرتبط