رفتن به بالا
  • شنبه - 26 اکتبر 2019 - 09:13
  • کد خبر : ۲۵۲۸
  • مشاهده :  899 بازدید
  • چاپ خبر : بورس تهران عضو هیات‌مدیره فدراسیون بورس‌های اروپا-آسیا شد

بورس تهران عضو هیات‌مدیره فدراسیون بورس‌های اروپا-آسیا شد

بورس تهران در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی، برای یک دوره ۲ ساله، به عضویت هیات مدیره فیاس برگزیده شد. به گزارش ایلنا، در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی، بورس‌های مسقط، مصر، آتن، ارمنستان، فرابورس، فلسطین، بخارست، قزاقستان، سوریه، سپرده گذاری مرکزی ایران، سپرده گذاری مصر، سپرده […]

بورس تهران در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی، برای یک دوره ۲ ساله، به عضویت هیات مدیره فیاس برگزیده شد.

به گزارش ایلنا، در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی، بورس‌های مسقط، مصر، آتن، ارمنستان، فرابورس، فلسطین، بخارست، قزاقستان، سوریه، سپرده گذاری مرکزی ایران، سپرده گذاری مصر، سپرده گذاری مسقط و بانک بازسازی و توسعه اروپا (EBRD) حضور داشتند.

براساس این گزارش در نشست سالانه فیاس، بورس تهران ضمن معرفی خود، برنامه های بازاریابی جدیدی را به منظور ارتقا و توسعه این فدراسیون ارایه و پیشنهاد تاسیس واحد بازاریابی با مدیریت بورس تهران را مطرح کرد.

همچنین در این رویداد، برای جایگزینی سه عضو فیاس شامل فرابورس ایران، بورس های ابوظبی و قبرس که دوره دو ساله عضویت هیات مدیره خود را سپری کرده بودند، رای گیری انجام شد و بورس تهران به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین عضو فدراسیون که در نشست سال گذشته در ابوظبی جایگاه خود را در هیات مدیره فدراسیون از دست داده بود، موفق شد با برنامه‌ریزی و تمرکز، رای قاطع اعضا را برای بازگشت به کرسی هیات مدیره فیاس کسب کند.

بورس تهران قصد دارد با برنامه ریزی موثر و راهبردی در این فدراسیون نقش آفرینی کند و به جایگاه های بین المللی بالاتری مانند عضویت کامل در فدراسیون جهانی بورس ها (WFE) دست یابد.

نشست بعدی فدراسیون ، به همراه سومین رویداد ConFEAS و مراسم ٢٥ امین سال تاسیس فیاس در یونان و به میزبانی بورس آتن برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط