رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 آوریل 2022 - 11:21
  • کد خبر : ۵۹۴۳۹۹
  • مشاهده :  295 بازدید
  • چاپ خبر : تبدیل فضاهای خالی موجود در متروی تبریز به فضاهای نمایشگاهی

تبدیل فضاهای خالی موجود در متروی تبریز به فضاهای نمایشگاهی

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب در نظر گرفته‌ایم تا از فضاهای موجود در ایستگاه‌های مترو تبریز استفاده کرده و این فضاها را در اختیار هنرمندان قرار دهیم. به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، مصطفی مولوی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به وظایف اجتماعی این سازمان […]

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب در نظر گرفته‌ایم تا از فضاهای موجود در ایستگاه‌های مترو تبریز استفاده کرده و این فضاها را در اختیار هنرمندان قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، مصطفی مولوی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به وظایف اجتماعی این سازمان در هفته‌ هنر انقلاب اسلامی اظهار کرد: شهید مرتضی آوینی به عنوان الگویی بی‌بدیل در عرصه هنر انقلاب اسلامی باید به نسل جدید شناسانده شود از این رو ما نیز از این فرصت استفاده کردیم که در سالگرد وی آغازگر حلقه‌ی اتصال مردم و هنرمندان شهرمان در قطار شهری باشیم.

وی با اشاره به امکانات موجود در ایستگاه‌های قطار شهری تبریز گفت: در حال حاضر در ایستگاه‌های یک، دو، سه، چهار و هفت خط یک قطار شهری تبریز این امکان وجود دارد تا از فضاهای موجود استفاده کرده و این فضاها را تبدیل به فضاهای نمایشگاهی کنیم و در اختیار هنرمندان قرار دهیم.

رئیس سازمان قطار شهری تبریز و حومه ضمن اعلام حمایت از هنرمندان برای معرفی توانمندی‌های آنها، گفت: هنرمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه و یا تماس با واحد روابط عمومی سازمان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط