رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 آوریل 2022 - 11:59
  • کد خبر : ۵۹۴۵۱۱
  • مشاهده :  108 بازدید
  • چاپ خبر : ابلاغیه بورس کالا درخصوص نحوه عرضه شمش و مقاطع فولادی

ابلاغیه بورس کالا درخصوص نحوه عرضه شمش و مقاطع فولادی

مدیریت عرضه بورس کالای ایران در اطلاعیه ای نحوه عرضه شمش بلوم و مقاطع فولادی را ابلاغ کرد. به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به مصوبه هجدهمین جلسه کارگروه مدیریت بازار کالاهای پایه به تاریخ ۱۷ فروردین ماه مقرر شد از روز سه شنبه ۲۳ فروردین ماه درخصوص عرضه های شمش […]

ابلاغیه بورس کالا درخصوص نحوه عرضه شمش و مقاطع فولادی

مدیریت عرضه بورس کالای ایران در اطلاعیه ای نحوه عرضه شمش بلوم و مقاطع فولادی را ابلاغ کرد.

به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به مصوبه هجدهمین جلسه کارگروه مدیریت بازار کالاهای پایه به تاریخ ۱۷ فروردین ماه مقرر شد از روز سه شنبه ۲۳ فروردین ماه درخصوص عرضه های شمش بلوم، میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی در بورس طبق شرایط زیر اقدام شود:

* عرضه شمش بلوم به صورت سبد امکان پذیر نبوده و باید درقالب عرضه های مجزا صورت گیرد.

* سبدهای میلگرد در سایزهای سبک (۸ تا ۱۲)، متوسط (۱۴ تا ۲۰) و سنگین (۲۲ تا ۳۲) به صورت مجزا عرضه شده و عرضه سایز سنگین حداکثر ۳۰ درصد از کل عرضه ها در هر هفته می تواند باشد.

* سبدهای تیرآهن نیز در سایزهای سبک (۱۰ تا ۱۲)، متوسط (۱۴ تا ۱۸)، نیمه سنگین (۲۰ و ۲۲) و سنگین (۲۴ تا ۳۰) به صورت مجزا عرضه شود.

عرضه نبشی و ناوانی تک سایز و به صورت ۶ یا ۱۲ متری صورت پذیرد.

در تبصره این نامه آمده است: برای کل عرضه های شمش بلوم، میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی حداکثر معادل ۱۰ درصد از هر ردیف عرضه می تواند به صورت طول کوتاه و در قالب ردیف عرضه مجزا عرضه شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط