رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 آوریل 2022 - 14:21
  • کد خبر : ۵۹۵۳۲۲
  • مشاهده :  315 بازدید
  • چاپ خبر : اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری، ۲۴ فروردین

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری، ۲۴ فروردین

­سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای زمان انتشار کارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد. به گزارش ایلنا به نقل از سازمان سنجش کشور، در اطلاعیه سازمان سنجش دراین باره آمده است: به اطلاع شرکت‌کنندگان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ می‌رساند؛ کارنامه […]

­سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای زمان انتشار کارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سازمان سنجش کشور، در اطلاعیه سازمان سنجش دراین باره آمده است:

به اطلاع شرکت‌کنندگان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ می‌رساند؛ کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل مشاهده است.

داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی خواهند داشت.

آن‌دسته از افرادی که براساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده‌اند باید از روز پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ تا روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. به این‌دسته از متقاضیان توصیه می‌شود؛ ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام نموده، سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه، مرتب نموده و پس از آن نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام نمایند. (دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان از روز چهار‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت).

اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و …) در دهه سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

ضمناً نظر داوطلبان گرامی را به موارد ذیل معطوف می‌دارد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org مراجعه و براساس اطلاعیه‌های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، اقدام نمایند.

داوطلبان علاقه‌مند به انتخاب هر یک از کد رشته‌های امتحانی مربوط به دانشگاه‌های امام صادق (ع)، جامع امام حسین (ع) و علوم انتظامی امین که فقط مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های غیرروزانه شده‌اند، در صورت تمایل و دارابودن شرایط لازم مطابق توضیحات انتهای دفترچه می‌توانند کد رشته محل‌های مربوط به دوره‌های روزانه فقط دانشگاه‌های ذیربط را نیز انتخاب نمایند و در سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منحصراً مجاز به انتخاب رشته از دوره‌های مجاز و براساس رشته امتحانی خود هستند.

داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را از روز چهار‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ لغایت روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ با بخش سیستم پاسخگویی این سازمان به نشانی: https://request.sanjesh.org و یا در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط