رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 14 دسامبر 2021 - 09:18
  • کد خبر : ۸۲۵۰
  • مشاهده :  22 بازدید
  • چاپ خبر : نخاله‌های ساختمانی بلاتکلیف در غرب تبریز ساماندهی شدند

نخاله‌های ساختمانی بلاتکلیف در غرب تبریز ساماندهی شدند

سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز از ساماندهی نخاله‌های ساختمانی بلاتکلیف در غرب این شهر خبر داد. به گزارش ایلنا، انیسه سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز از تداوم طرح ساماندهی نخاله‌های ساختمانی بلاتکلیف و رها شده در سطح معابر حوزه‌های سه‌گانه این منطقه خبر داد و گفت: این عملیات با هدف پیشگیری از تخریب محیط زیست […]

سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز از ساماندهی نخاله‌های ساختمانی بلاتکلیف در غرب این شهر خبر داد.

به گزارش ایلنا، انیسه سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز از تداوم طرح ساماندهی نخاله‌های ساختمانی بلاتکلیف و رها شده در سطح معابر حوزه‌های سه‌گانه این منطقه خبر داد و گفت: این عملیات با هدف پیشگیری از تخریب محیط زیست و ارتقای سطح سلامت و بهداشت شهروندان توسط اکیپ‌های تنظیف حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه اجرا می‌شود.
وی بر تداوم عملیات پاکسازی و ساماندهی اراضی خالی و زمین‌های بایر سطح منطقه تاکید کرد و افزود: با توجه به کثرت زمین‌های بایر و رها شدن انواع نخاله‌های ساختمانی و پسماند‌های شهری در این اماکن که باعث تخریب محیط زیست شهری و انتشار انواع بیماری‌ها می‌شود، عملیات پاکسازی آن‌ها با جدیت در دستور کار اکیپ‌های تنظیف منطقه قرار دارد.

انیسه گفت: در همین راستا و در اجرای ماده ۱۱۰ قانون شهرداری، عملیات ساماندهی و پاکسازی ۱۵۰ زمین بایر در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۶ به صورت مستمر و طبق برنامه زمانبندی ادامه دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط