رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 15 دسامبر 2021 - 07:30
  • کد خبر : ۸۳۷۷
  • مشاهده :  170 بازدید
  • چاپ خبر : ایجاد ثبات منطقه‌ای، مستلزم برخورد با برنامه موشکی و هسته‌ای ایران است

ایجاد ثبات منطقه‌ای، مستلزم برخورد با برنامه موشکی و هسته‌ای ایران است

ولیعهد عربستان در پایان نشست سران شورای همکاری خلیج‌فارس با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره فعالیت‌های منطقه‌ای، هسته‌ای و موشکی ایران، گفت که ایجاد ثبات و امنیت در منطقه، مستلزم برخورد با این فعالیت‌هاست. به گزارش ایلنا به نقل از العربیه، «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان در پایان نشست سران شورای همکاری خلیج‌فارس با تکرار […]

ولیعهد عربستان در پایان نشست سران شورای همکاری خلیج‌فارس با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره فعالیت‌های منطقه‌ای، هسته‌ای و موشکی ایران، گفت که ایجاد ثبات و امنیت در منطقه، مستلزم برخورد با این فعالیت‌هاست.

به گزارش ایلنا به نقل از العربیه، «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان در پایان نشست سران شورای همکاری خلیج‌فارس با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره فعالیت‌های منطقه‌ای، هسته‌ای و موشکی ایران، گفت که ایجاد ثبات و امنیت در منطقه، مستلزم برخورد با این فعالیت‌هاست.

وی همچنین بر ضرورت پایبندی به اصول حسن همجواری و پیروی از قطعنامه‌های بین‌المللی برای محافظت از منطقه در برابر اقدامات بی‌ثبات‌کننده، تاکید کرد.

بن‌سلمان همچنین با اشاره به تحولات افغانستان، گفت که این کشور نباید به کانون تهدید تروریستی علیه منطقه تبدیل شود.

وی افزود که پادشاهی عربی سعودی، ضمن دنبال کردن تحولات افغانستان، خواستار ادامه تلاش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی برای ارائه کمک‌های بشردوستانه به مردم افغانستان است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط