رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 دسامبر 2021 - 23:44
  • کد خبر : ۹۰۵۵
  • مشاهده :  113 بازدید
  • چاپ خبر : تنها چند هفته تا رسیدن به توافق باقی مانده است

تنها چند هفته تا رسیدن به توافق باقی مانده است

هم‌زمان با پایان دور جدید مذاکرات برجامی در وین، هماهنگ‌کننده اروپا در این مذاکرات گفت که تنها چند هفته و «نه چند ماه» برای رسیدن به توافق باقی مانده است. به گزارش ایلنا، هم‌زمان با پایان دور جدید مذاکرات برجامی در وین، «انریکه مورا» هماهنگ‌کننده اروپا در این مذاکرات گفت که تنها چند هفته و […]

هم‌زمان با پایان دور جدید مذاکرات برجامی در وین، هماهنگ‌کننده اروپا در این مذاکرات گفت که تنها چند هفته و «نه چند ماه» برای رسیدن به توافق باقی مانده است.

به گزارش ایلنا، هم‌زمان با پایان دور جدید مذاکرات برجامی در وین، «انریکه مورا» هماهنگ‌کننده اروپا در این مذاکرات گفت که تنها چند هفته و «نه چند ماه» برای رسیدن به توافق باقی مانده است.

وی با اشاره به این که مذاکرا دوشنبه آینده از سر گرفته خواهد شد، گفت که چنانچه دو طرف با رویکردی مثبت به این مذاکرات بازگردند، می‌توان در چند هفته آینده به توافق دست یافت.

مورا ادامه داد: «همه طرف‌های حاضر در مذاکرات، این ضرورت را احساس کرده‌اند که مذاکرات در یک بازه زمانی معقول باید به پایان برسد. البته من محدودیتی قائل نمی‌شوم، اما صحبت سر چند هفته است و نه چند ماه.»

دور هشتم مذاکرات احیای برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران امور خارجه ایران و گروه ۱+۴ انجام می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط