رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 28 دسامبر 2021 - 01:23
  • کد خبر : ۹۲۳۰
  • مشاهده :  167 بازدید
  • چاپ خبر : احترام و منافع متقابل از اصول سیاست خارجی ایران است

احترام و منافع متقابل از اصول سیاست خارجی ایران است

سفیر کشورمان در لندن به اظهارات معاون وزیر کشور انگلیس در خصوص ایران واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، محسن بهاروند در واکنش به سخنان معاون وزیر کشور انگلیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ما از خصومت با هیچ کشوری که با آن رابطه دیپلماتیک داریم استقبال نمی‌کنیم. احترام متقابل و منافع متقابل از اصول […]

سفیر کشورمان در لندن به اظهارات معاون وزیر کشور انگلیس در خصوص ایران واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، محسن بهاروند در واکنش به سخنان معاون وزیر کشور انگلیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ما از خصومت با هیچ کشوری که با آن رابطه دیپلماتیک داریم استقبال نمی‌کنیم. احترام متقابل و منافع متقابل از اصول سیاست خارجی ایران است. در عین حال از خصومت‌ورزی هیچ کشوری هم هراسان نخواهیم شد و بر تامین امنیت و حفظ منافع ملی کشورمان اصرار کرده و بر اصول خود پایمردی و ایستادگی خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از ریپابلیک ورلد، دامیان هیندز در اظهاراتی خصمانه ایران، روسیه، چین و کره شمالی را به راه اندازی کمپین‌های اطلاعات نادرست متهم کرده است. او مدعی شد که چین، روسیه و ایران از جمله "کشورهای متخاصم" هستند و به نگرانی‌های امنیتی سایبری آنها برای بریتانیا اشاره کرد. به گفته دامیان هیندز، چهارمین کشور متخاصم کره شمالی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط