رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 15:20
  • کد خبر : ۱۵۰۶۷
  • مشاهده :  572 بازدید
  • چاپ خبر : چند انتصاب در استانداری تهران

چند انتصاب در استانداری تهران

استاندار تهران در احکامی جداگانه سرپرست فرمانداری دماوند، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران، سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران را منصوب کرد. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در احکام جداگانه سرپرست […]

استاندار تهران در احکامی جداگانه سرپرست فرمانداری دماوند، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران، سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در احکام جداگانه سرپرست فرمانداری دماوند، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران، سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران را منصوب کرد.

بر این اساس رضا طاهرخانی به سمت سرپرست فرمانداری دماوند، امیرعباس شفیع زاده به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران، مجتبی ذاکریان به سمت سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و هادی گورابی به سمت سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران منصوب شدند.

گفتنی است رضا طاهرخانی با ۱۹ سال سابقه کار در وزارت کشور و استانداری تهران، بخشدار شهرستان تاکستان، بخشدار کردان، بخشدار رودهن، بخشدار گلستان، مسئول دبیرخانه شورای تامین استان، نماینده استانداری در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها و بخشدار لواسانات بوده است.

امیرعباس شفیع زاده با سابقه کار در وزارت کشور و استانداری تهران، پیش از این رئیس اداره سیاسی و انتظامی فرمانداری اسلامشهر، بخشدار فشافویه، معاون امور سیاسی انتظامی فرمانداری اسلامشهر، معاون دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران و معاون امور انتظامی و مبارزه با قاچاق کالا استانداری تهران بوده است.

مجتبی ذاکریان با ۱۵ سال سابقه در فعالیت های اجتماعی و حرکت های جهادی، دانشجوی دکترای تخصصی روانشناسی از دانشگاه تهران با تالیف چندین مقاله علمی و پژوهشی در مجلات و همایش های ملی و بین المللی می باشد و ضمن تجربه در حوزه‌های اجتماعی و جهادی، معاون هدایت، عملیات و مسئول آموزش و شبکه سازی قرارگاه خاتم الاوصیا بوده است.

هادی گورابی نیز در کارنامه خود معاونت فنی و عمرانی شهرداری اسلامشهر، سرپرست امور مناطق شهرداری اسلامشهر، شهردار منطقه یک و منطقه شش اسلامشهر، رئیس هیئت مدیره سازمان عمران و بازآفرینی شهری و عضو هیئت مدیره سازمان نوسازی شهرداری اسلامشهر را دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط