رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 15:20
  • کد خبر : ۱۵۰۷۳
  • مشاهده :  49 بازدید
  • چاپ خبر : دستگاه‌های نظارتی با افزایش بازرسی‌ها از احتکار جلوگیری کنند

دستگاه‌های نظارتی با افزایش بازرسی‌ها از احتکار جلوگیری کنند

جلسه کارگروه تنظیم بازار ظهر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد. به گزارش ایلنا، در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت بازار و قیمت اقلام و کالاهای پرمصرف خانوار ارایه و تصمیمات لازم برای تنظیم بازار و بازدارندگی از تخلفات اتخاذ شد. در این جلسه که وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و […]

جلسه کارگروه تنظیم بازار ظهر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت بازار و قیمت اقلام و کالاهای پرمصرف خانوار ارایه و تصمیمات لازم برای تنظیم بازار و بازدارندگی از تخلفات اتخاذ شد.

در این جلسه که وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، کشور، امور اقتصاد و دارایی، دادگستری، سخنگوی دولت، رییس سازمان تعزیرات حکومتی و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان نیز حضور داشتند، فهرست کالاهای مشمول قیمت گذاری که در سبد مصرف خانوار جایگاه بیشتری دارند، تعیین شد.

محمد مخبر در این جلسه بر ضرورت تشدید نظارت و بازرسی ها برای جلوگیری از گرانفروشی و افزایش بی رویه برخی قیمت ها تاکید کرد و گفت: سازمان تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه های نظارتی باید با بسیج همگانی از افزایش غیرمنطقی و غیرمتعارف قیمت ها جلوگیری کنند.

معاون اول رییس جمهور همچنین با تاکید بر لزوم اقدامات بازدارنده برای پیشگیری از احتکار افزود: همه دستگاه های نظارتی، انتظامی و امنیتی موظف هستند با نظارت جدی و افزایش بازرسی ها، از احتکار کالاها ممانعت بعمل آورند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط