رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 دسامبر 2021 - 21:11
  • کد خبر : ۱۵۵۱۱
  • مشاهده :  120 بازدید
  • چاپ خبر : دانلود قسمت 11 سریال نیسان آبی { با حجم نیم رایگان } کامل

دانلود قسمت 11 سریال نیسان آبی { با حجم نیم رایگان } کامل

دانلود سریال نیسان آبی قسمت 11 یازدهم با کیفیت عالی و دانلود قسمت 11 نیسان آبی با لینک مستقیم و دریافت سریال نیسان آبی قسمت ۱۱ یازدهم کامل غیر رایگان و قانونی با حجم نیم رایگان و نیم بها. بازیگران سریال نیسان آبی حسین یاری، مهران غفوریان، یکتا ناصر، بهناز جعفری، جمشید هاشم پور، علیرضا […]

دانلود قسمت 11 سریال نیسان آبی { با حجم نیم رایگان } کامل

دانلود سریال نیسان آبی قسمت 11 یازدهم با کیفیت عالی و دانلود قسمت 11 نیسان آبی با لینک مستقیم و دریافت سریال نیسان آبی قسمت ۱۱ یازدهم کامل غیر رایگان و قانونی با حجم نیم رایگان و نیم بها.

بازیگران سریال نیسان آبی

حسین یاری، مهران غفوریان، یکتا ناصر، بهناز جعفری، جمشید هاشم پور، علیرضا خمسه، سحر قریشی، گیتی قاسمی، ایمان صفا، بهشاد شریفیان، سیروس همتی، غلامرضا نیکخواه، حسام نواب صفوی

خلاصه داستان سریال نیسان آبی قسمت 11

ماهها گذشت و رضا از زندان آزاد شد! ولی خیلی چیزا تغییر کرده بود و دیگه مثل قبل نبود.

=====================

برای دانلود سریال نیسان آبی قسمت ۱۱ روی لینک زیر کلیک یا لمس کنید

دانلود قسمت 11 سریال نیسان آبی

=====================

درباره سریال نیسان آبی

سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی در سال 1400 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و کمدی می‌باشد.

فیلمنامه «نیسان آبی» را سعید دولتخانی و سعید هوشیار بر اساس فیلمنامه سینمایی «نیسان آبی» نوشته کمیل روحانی به نگارش درآورده اند. نیسان آبی قصه جمشید است و رضا، قصه دو دوست قدیمی که روزی روزگاری عاشق دو خواهر به اسم زری و پری شدند و با آنها ازدواج کردند. جمشید شیفته جمشید هاشم پور است و نیسان آبی اش؛ رضا هم عاشق شعر و شاعری و در رویاهایش شاعری نامدار! جمشید روی نیسانش کار می کند و ریال روی ریال می گذارد تا چرخ زندگی اش بچرخد که البته سخت می چرخد، رضا هم در جستجوی فرصتی برای بهبود اقتصاد زندگی اش و شغلی بهتر! البته قصه ها دست از سر زندگی جمشید و رضا برنمی دارند و مدام آنها را درگیر اتفاقاتی ریز و درشت می کنند، اتفاقاتی که گهگاه لحظات شیرینی می سازند و گاهی هم غمگین! نیسان آبی قصه جیب خالی است و پول، قصه عشق است و شیفتگی، قصه خیانت است و وفاداری و از همه مهمتر نیسان آبی قصه خانواده است و خانواده و خانواده. همچنین برای دانلود قسمت 9 نهم سریال خاتون روی متن رنگی کلیک کنید.

امیدوارم از دیدن و تماشا دو دانلود قسمت 11 نیسان آبی لذت برده باشید.

پایان رپرتاژ آگهی

اخبار مرتبط