رفتن به بالا
  • جمعه - 18 اکتبر 2019 - 09:03
  • کد خبر : ۲۵۱۸
  • مشاهده :  1369 بازدید
  • چاپ خبر : انتشار شماره جدید «نقد و بررسی کتاب تهران»

انتشار شماره جدید «نقد و بررسی کتاب تهران»

شماره ۶۲ فصلنامه «نقد و برسی کتاب تهران» منتشر شد. به گزارش ایسنا، این شماره از فصلنامه با این مقالات همراه است: «چرا؟ چرا؟!» میرداوود داور، «دموکراسی ادبی» سوگند فرزانه، «عکس والت ویتمن» محمدقاسم جلالی، «ساختاری دیگر در دژ هوش‌ربای مولانا» محمد استعلامی، «سنت‌های قالی‌بافی در ایران از عهد مفرغ تا کنون» علی حصوری، «برخورد […]

شماره ۶۲ فصلنامه «نقد و برسی کتاب تهران» منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این شماره از فصلنامه با این مقالات همراه است: «چرا؟ چرا؟!» میرداوود داور، «دموکراسی ادبی» سوگند فرزانه، «عکس والت ویتمن» محمدقاسم جلالی، «ساختاری دیگر در دژ هوش‌ربای مولانا» محمد استعلامی، «سنت‌های قالی‌بافی در ایران از عهد مفرغ تا کنون» علی حصوری، «برخورد استاد نجف با مرگ» ایرج پارسی‌نژاد، «کنفرانس صلح فلسطین-اسرائیل به روایت سیمون دوبووار» پری آزرم‌وند – مختاری، «جهانِ کتاب و دنیای کتابِ ایالت جبال» محمدرضا مهدی‌زاده، «من مادرت بودم» احمد کاظمی موسوی و «تعطیلات نوروز در استان کرمان» لیلا نیک‌زاد.

بعد از بخش داستان و شعر، در بخش «نام بعضی نفرات» از جمشید مشایخی و بیژن سمندر یاد شده است.

همچنین در بخش «چهار هنر» مطلبی با عنوان «فرانکو زفریلی، کارگردان بزرگ» نوشته خسرو خورشیدی درج شده است.

«تظاهرات در مسیر» نوشته همایون کاتوزیان و «محمود کاشی‌چی و فروش کیلویی کتاب» نوشته محمد فرح‌زاد در بخش خاطرات فرهنگی منتشر شده است.

کتاب‌های خارجی، کتاب‌های فارسی، معرفی کوتاه، کتاب‌ها و نشریه‌های تازه، گزارش‌ها، خواندنی‌ها و نکته‌ها، نیازمندی‌های فرهنگی، نامه‌ها، نمایشگاه‌های دارالخلافه و صفحات آخر دیگر بخش‌های «نقد و بررسی کتاب تهران» هستند که شماره ۶۲ آن با صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی هرمز همایون‌پور در ۱۷۵ صفحه و با قیمت ۲۵ هزار تومان منتشر شده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط