رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 14 دسامبر 2021 - 09:19
  • کد خبر : ۸۲۹۳
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : قدردانی وزیربهداشت از رهبر انقلاب درپی دیداربا جمعی از پرستاران و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت

قدردانی وزیربهداشت از رهبر انقلاب درپی دیداربا جمعی از پرستاران و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت

در پی دیدار جمعی از پرستاران و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت با رهبر معظم انقلاب، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای ضمن قدردانی از بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری، اجرای منویات معظم‌له مبنی‌بر رسیدگی عاجل به خواسته‌های پرستاران را بر خود فرض دانست و دستورات لازم را به معاونین مربوطه صادر کرد. به […]

در پی دیدار جمعی از پرستاران و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت با رهبر معظم انقلاب، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای ضمن قدردانی از بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری، اجرای منویات معظم‌له مبنی‌بر رسیدگی عاجل به خواسته‌های پرستاران را بر خود فرض دانست و دستورات لازم را به معاونین مربوطه صادر کرد.

به گزارش ایلنا و بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متن نامه دکتر عین‌اللهی، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (دامه ظله العالی)
سلام علیکم؛

خدا را شاکرم از این‌که توفیق حضور به محضر شریفتان به مناسبت میلاد بانوی صبر و استقامت و پرستار و ماوی حادثه کربلا حضرت زینب(س) برای اینجانب و مدافعان عرصه سلامت حاصل گردید.
بیانات ارزشمند، عالمانه و تخصصی حضرتعالی خستگی مجاهدت‌های سربازان شما در جبهه سلامت را از تن زدود و انرژی و توان مضاعفی بر پیکر اینجانب و همه دست‌اندرکاران نظام سلامت دمیده شد تا ان‌شاءالله بتوانیم با اقتدار هرچه بیشتر برای سلامت مردم شریف میهن اسلامی خود به خدمت مشغول بوده و این افتخار مایه مباهات ما می‌باشد.
از آنجا که در بیانات گوهربار حضرتعالی فرمان به توجه و تاکید مجدد بر رسیدگی عاجل به خواسته‌های پرستاران خدوم و جان برکف و اجرای قانون تعرفه‌گذاری، همچنین تقویت شبکه بهداشت و بازسازی آن و تاکید ویژه به مقوله پیشگیری در نظام سلامت امر فرمودید، اجرای منویات حضرتعالی را بر خود فرض می‌دانم و دستور لازم در این خصوص به معاونین مربوطه صورت گرفته تا ان‌شاءالله با حمایت و همراهی سایر مسئولین امر، هرچه سریع‌تر منویات حضرتعالی محقق گردد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط